школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » У Гончарівському другий день бригадних тактичних навчань: відпрацьовують наближені до бойових умови (відео)У Гончарівському другий день бригадних тактичних навчань: відпрацьовують наближені до бойових умови (відео)

У Гончарівському проходить другий день бригадних тактичних навчань. На військовому полігоні оперативного командування «Північ» Сухопутних військ відпрацьовують умови, наближені до реальних бойових. Із залученням підрозділів армійської авіації у різних видах бою відбивають наступ противників. Розпочалися навчання вчора й триватимуть до 5 грудня. Сьогодні в навчаннях з бойовою стрільбою взяли участь Президент України Петро Порошенко, канадська та американська делегації.На військовому полігоні біля Гончарівського останні приготування до чергового етапу навчань. Бойовий досвід ця військова частина має з 2014 року. У зв’язку з введенням воєнного стану терміни на підготовку підрозділів до ведення бойових дій скоротили.

Віталій Кирилов, начальник прес-центру оперативного командування «Північ» розповідає:
«У навчаннях задіяні не тільки самі підрозділи механізованої бригади… які роблять перешкоди радіо».

Подивитися навчання на полігон в кортежі приїхали Делегації Сухопутних Військ Збройних Сил Канади та США. Головнокомандувач Збройних Сил України Віктор Муженко прилетів гелікоптером. Слідом за ним сів гвинтокрил із Президентом Петром Порошенком. В цю мить на полігоні лунають перші постріли.

За легендою, в цю мить противник порушує Мінські домовленості й обстрілює наші позиції. У свою чергу Збройні Сили України отримають команду на знищення ворога.
На полі умовного бою - командир групи інженерного забезпечення механізованої бригади. Умовні бойові дії тривали півтори години. По завершенню Президент дає оцінку виконання військових завдань.

Жан Лантьє, командувач СВ ЗС Канади:
«Хочу сьогодні вас привітати з дуже успішним завершенням цієї операції. Канада стоїть пліч-о-пліч з Україною. Наші Збройні Сили пишаються тим, що мають можливість працювати разом з вами».

Крістофер Каволі, командувач СВ ЗС США в Європі: «Хочу привітати вас з такою успішною демонстрацією ваших навиків. Дисципліна, навики і ваша майстерність є надзвичайними».
Навчання на військовому полігоні оперативного командування «Північ» Сухопутних військ триватимуть до 5 грудня.

UA: Чернігів

Теги: тактичні навчання, військовий полігон, Гончарівське, Петро Порошенко, UA: Чернігів

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект