школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Запропоновано внести зміни до закону, аби відбулися вибори в ОТГ у областях, які мають воєнний стан (відео)Запропоновано внести зміни до закону, аби відбулися вибори в ОТГ у областях, які мають воєнний стан (відео)

Провести вибори в об’єднаних територіальних громадах у 10-ти областях, де запроваджений воєнний стан. Зміни до закону, які стосуються місцевих виборів, подав на розгляд до Верховної Ради Президент. Документ просить розглянути, як невідкладний.Ірина Луценко, представниця президента у Верховній Раді коментує:
"Внесення змін до закону України про правовий режим воєнного стану щодо забезпечення проведення місцевих виборів призначених на неділю 23 грудня 2018 року". Ви знаєте що на сьогоднішній день потребують виборів близько 123-125 об'єднаних територіальних громад. Для того щоб продовжити створення і продовження дії самої дієвої і ефективної реформи президентом запропоновано цей законопроект".

Воєнний стан у десяти областях Верховна Рада запровадила 26-го листопада - після того, як російські прикордонники обстріляли три українські судна в Чорному морі. Діятиме він 30 днів. Закон про "Правовий режим воєнного стану" передбачає, зокрема, скасування виборів в окремих територіальних громадах. Голосування мало відбутися 23-го грудня. На Чернігівщині вибори затвердили у 5-ти новостворених територіальних громадах: Борзнянській, Озерянській, Новобілоуській, ХмІльницькій та Киїнський. Ще у двох громадах – Вертіївській та Любецькій мали обирати депутатів від нещодавно приєднаних населених пунктів.

UA: Чернігів

Теги: вибори, ОТГ, Ірина Луценко, UA: Чернігів

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект