школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Працівників ЧеЗаРи не пустили на робочі місця (відео)Працівників ЧеЗаРи не пустили на робочі місця (відео)

Працівників Чернігівського заводу радіоприладів в понеділок, 3 грудня, не пустили на робочі місця. Вони зібралися біля прохідної. Завод тимчасово не працює через мороз. За словами фінансового директора Віталія Кучеренка, роботу цехів зупинили, бо через борги приміщення заводу не опалюється. Більше знає Олександра Денисенко.9.30 ранку. На прохідній Чернігівського заводу радіоприладів стоять його працівники. Кажуть: всередину їх не пускають.

Працівник Чернігівського заводу радіоприладів Павло Колесник розповідає:
– Стояли з восьмої години, вийшов комерційний директор, Кучеренко Віталій Робертович, пояснив нам ситуацію. У мене тут сто чоловік свідків. Він сказав: практично до наступного понеділка завод працювати не буде, тому що метеоумови такі, у нас завод не опалюється. Хоча це стосується лише заводу «ЧеЗаРа», а «ЧеЗаРа ДЕТАЛЬ», це один із заводів, які існують, і «ЧеЗаРа ТЕЛЕМЕТРІЯ» – люди проходять і працюють.

Нагадаємо, 15 листопада працівники Чернігівського заводу радіоприладів влаштували перший мітинг. Причина – заборгованість із заробітної плати. Після цього були ще дві акції протесту. За даними департаменту соціального захисту населення обладержадміністраціїї на сьогодні підприємство заборгувало працівникам 2 мільйони 800 тисяч гривень. Генеральний директор «ЧеЗаРа» Анатолій Свириденко тоді сказав, що борг виник, бо їхні партнери вчасно не розрахувалися із заводом за замовлення. Сьогодні на дверях підприємства висить наказ за підписом фінансового директора заводу Віталія Кучеренка. В ньому йдеться про те, що робочі дні з 3 до 8 грудня переносяться. Тобто люди будуть відпрацьовувати їх по суботах.

– Як нам Кучеренко сказав, є ще один наказ, зареєстрований у п’ятницю, на оплату двох третіх. Ось зараз ми попросили його показати, тому що ми його не бачили.
На прохідну виносять протокол засідання Наглядової ради підприємства. Павло Колесник зачитує.

– Оголосити простій для всіх працівників ПрАТ «ЧеЗаРа» на період з 01.12.18 до 31.01.19 року. Так, люди, слухайте! Не на тиждень, а до 31.01.19 року. Визначити в додатку список спеціалістів, що залишаються працювати в звичайний режимі. Фінансовому управлінню здійснювати нарахування заробітної плати працівникам за час простою, виходячи з 2/3 тарифної ставки.

Люди телефонують Віталію Кучеренку. За кілька хвилин він спускається до прохідної. Просимо його пояснити ситуацію, яка склалася на підприємстві.

– На даний час на підприємстві немає опалення, працювати людям при низькій температурі не можливо, станки не працюють. Виводити людей, щоб поморозити, теж буде не правильно. У зв’язку з цим є перенос робочих днів на інші дні, які людям необхідно буде відпрацювати. Цей наказ висить на прохідній. І ще додатково повідомлені заздалегідь усі люди. Всі керівники підрозділів учора персонально кожного попередили, що підприємство працювати не буде, поки на вулиці мінусові температури.

Віталій Кучеренко пояснює, що за протокол винесли людям.

– То рішення Наглядової ради про виконання мною зараз обов’язків генерального директора і про установочне на підприємстві.– То в зв’язку з іншими причинами.

За словами Віталія Кучеренка, у четвер ввечері буде відомо про роботу підприємства наступного тижня. Якщо працівники за якоїсь причини не будуть відпрацьовувати ці дні, то їм заплатять за простій – 2/3 від заробітної плати. Люди ж планують прийти на завод завтра вранці, щоб побачити цей наказ.

– Наказ мають за певний строк, за кілька днів, надавати, і під розпис, що ознайомлені. А так – наказ десь є, який ніхто не бачив. Це ж не наказ.

UA: Чернігів

Теги: ЧеЗаРа, заборгованість, зарплата, UA: Чернігів

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект