школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » 9 мазів, 1 навантажувач та 5 тракторів чистили дороги у Чернігові від снігу (відео)

KIA

9 мазів, 1 навантажувач та 5 тракторів чистили дороги у Чернігові від снігу (відео)

9 мазів, 1 навантажувач та 5 тракторів чистили сьогодні дороги у Чернігові від снігу. Станом на 16-ту годину дня в області випало 5 см снігу. Про це UА: Чернігів повідомила черговий синоптик обласного гідрометцентру Тетяна Чорна. Йтиме сніг і вночі. Опади припиняться завтра після обіду.Це парк імені Богдана Хмельницького. Тут дороги та тротуари чистить 3 трактори.

Владислав Савенок менеджер зі зв’язків з громадськістю КП « АТП -2528» розповідає:

– Центральні вулиці очищали, посипали їх прочинаючи з 9:30 і наступне посипання піско-сольвою суммішшю очікується близько 14 години. В першу чергу в день будемо чистити магістралі по яким ходить транспорт це проспект Перемоги, вулиця Шевченка, вулиця Рокосовоського , а центр міста будемо чистити скоріш за все вночі, бо дуже багато транспорту.

Рух дорогами області не ускладнений. Працює 113 одиниць снігоприбиральної техніки – розповіла диспетчер служби автомобільних доріг області Ніна Рожщик.

– Рух дорогами області не ускладнений. На 14 годину працює 113 одиниць техніки і 142 чоловіки. У першу чергу очищаються дороги державного значення, це М-01. Чернігів – Київ- Нові Яриловичі. Поза увагою не залишаються й інші.

Водії про стан доріг у місті кажуть так.

Юрій Хмарний, водій:

– Дороги чистяться не дуже добре, чистять лише ввечорі і вранці. А зараз сніг пішов і дорога не чищена. Їхати дуже складно. Є такі місця де грунт промерзший, корочка льоду.

Андрій Жуков, водій:

– Дороги дуже хороші, особливо в Чернігівській області. Сніг не заважає. Все чудово.

У місті парки та тротуари снігоприбиральна техніка прибиратиме і вночі. Опади припиняться завтра після обіду.

Віталій Смаль, чернігівець:

– Я не знаю, я не водій. Але мабуть 50 на 50, могло бути й краще.

Забротська Анастасія, чернігівка:

– Десь більш-менш, десь жахливо.

Світлана Пашко, чернігівка:

– Нормально, у дворі все почищено, трактор їздить із самого ранку. Ніяких претензій у мене нема.

Морози на вулиці протримаються до 5 числа, потім, каже синоптик Тетяна Чорна, буде потепління.

– Вночі завтра вже без істотних опадів із небезпечних явищ буде ожеледь. У понеділок у нас буде також без опадів температура вночі знизиться до 9-14 морозу, вдень до 3-8-ми. З 4-го числа очікується потепління.

UA: Чернігів

Теги: сніг, прибирання, UA: Чернігів

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект