школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Зима в Чернігові. Як прибирають сніг у місті? (відео)Зима в Чернігові. Як прибирають сніг у місті? (відео)

В перший день зими зранку засніжило. В АТП-2528 очікували сніг ще напередодні, тож були напоготові.Ранкова зміна вийшла у повному складі – 11 МАЗів, 1 навантажувач і 5 тракторів вийшли на вулицю одразу як почався снігопад. Проїжджу частину і тротуари посипали піщано-сольовим розчином.

Як розповів Владислав Савенок, менеджер зі зв’язків з громадськістю підприємства, така суміш це найдешевший вид плавких компонентів, який використовується, щоб не було ожеледиці.

Владислав Савенок: «Це суміш, в зимку – це як лижна мазь, вона на одну температуру одна може бути, на іншу температуру – інша. Найбільше піску використовується тоді, коли близько 10-ти градусів морозу. Тоді більше відсоток піску. А без солі взагалі приготувати суміш – неможливо, бо сіль має плавлячий ефект».

Як повідомляє Владислав Савенок, працівники підприємства планують очистити дорогу до ранку. Вночі також працюватимуть 10 МАЗів, 1 навантажувач і 7 тракторів.

Комунальники наголошують на тому, щоб автомобілісти не залишали вночі свої авто на тротуарах, оскільки це заважає прибиранню.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Теги: АТП-2528, комунальники, прибирання снігу, снігопад, «Новий Чернігів»

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект