школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Наскільки Чернігів доступний для людей з інвалідністю? (відео)Наскільки Чернігів доступний для людей з інвалідністю? (відео)

Цього усміхненого і життєрадісного хлопця звуть Дмитро Бруй. Своїм власним прикладом він доводить, що інвалідність це не вирок.Рівні можливості – ось, що важливо для чернігівського хлопця і сотень таких, як він. Аби вкотре привернути увагу громадськості до цього питання, в обласному філармонійному центрі чернігівці відзначили міжнародний день людей з особливими потребами.

Багаторазові чемпіони України та світу, учасники міжнародних творчих конкурсів, а також талановиті художники та артисти – у людей з інвалідністю чимало талантів. Доступність інфраструктури, освіти та дозвілля для них зараз норма, а не забаганка.

Навіть найменший їхній крок – це результат чималих зусиль. За останні кілька років набагато доступнішим для таких людей став і Чернігів.

Яким було б життя людей з обмеженими можливостями без допомоги і підтримки волонтерів, годі й уявити. Те що Чернігів змінився, став доступнішим і толерантнішим, вони відчувають.

В резолюції генеральної асамблеї ООН, якою було засновано день людей з особливими потребами, говориться про турботу та милосердя. Проте цих принципів варто дотримуватися кожного дня, а не лише у визначену дату.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Теги: люди з особливими потребами, інвалідність, «Дитинець»

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект