школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Скільки мільйонів і на які сфери витратять у Чернігові у 2019? (відео)Скільки мільйонів і на які сфери витратять у Чернігові у 2019? (відео)

Головний кошторис міста на 2019, котрий рік поспіль прийнятий депутатами в листопаді. Загальний обсяг доходів очікується у розмірі 3,4 мільярди гривень, 2 з яких – це власні надходження, решта – дотації і субвенції.З цих коштів, зокрема, на освіту спрямують 1 мільярд, з якого 730 мільйонів підуть на зарплати. Медицина має отримати 416 мільйонів, призначення 219 з яких оплата праці. Соціальну сферу профінансують на 107 мільйонів, сюди ж входить і 73 мільйони на компенсацію пільгового проїзду.

Сфера ЖКГ отримає 271 мільйон. Транспортна інфраструктура та дорожнє господарство 233. Обсяг цих видатків у порівнянні з початковим планом на 2018 рік збільшено майже у 2 рази. Обсяг бюджету розвитку в проекті міського бюджету на 2019 складає 637,8 мільйонів гривень.

Від питань бюджетних перейшли до земельних. Зокрема, дозволу на будівництво за адресою Савчука, 5А, проти якого мешканці прилеглих багатоповерхівок. Відстоювати свою позицію вони прийшли на засідання.

Після тривалого обговорення міський голова постановив, що поки не буде домовленості між забудовником і мешканцями, там нічого не будуватимуть.
Громадські слухання нададуть можливість почути більшу кількість мешканців і прийняти правильне рішення.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Теги: сесія, бюджет, «Дитинець»

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект