школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Які рішення приймали депутати на бюджетній сесії? (відео)Які рішення приймали депутати на бюджетній сесії? (відео)

Бюджетна сесія міської ради. Без черги людей біля мікрофону на початку і з прийняттям головного кошторису міста на 2019 рік.За перше питання – створення Молодіжної ради – депутати проголосували без обговорення. Передбачається, що це буде постійно діючий консультативно-дорадчий орган з питань реалізації молодіжної політики у Чернігові.

Підтримали обранці й програму соціального та економічного розвитку міста, яка зокрема містить і 4 стратегічні цілі – конкурентоспроможне та інноваційне місто, розвиток сфери ЖКГ та інфраструктури, людського потенціалу і туризму. Зокрема сюди відноситься і план розвитку міських мереж, зауважив Владислав Атрошенко. У той же час вже існуючі мережі, які пішли на третє коле експлуатації, міський голова назвав проблемою національної безпеки. Враховуючи, які можливості мають українські міста, зокрема, і Чернігів.
А їх термін експлуатації не більше 25 років. Тобто можливості не співставні з потребами, зауважив Владислав Атрошенко.

Працюватиме ще мінімум 2 роки у місті програма сприяння та підтримки ОСББ та ЖЕБК. Це дасть змогу мешканцям багатоповерхівок завдяки співфінансуванню виконувати капремонти у своїх будинках у пропорції 30 на 70, де менша частина сплачується за рахунок людей, решта – з бюджету Чернігова.
Нововведення наступного року: якщо будинок старше 50 років, тоді 85% - кошти міського бюджету, 15% - людей; якщо будинку немає 10 років, то місто не співфінансуватиме ремонти. Програмою передбачено на наступний рік 8,8 мільйонів гривень.

Підтримуватиме місто у наступному році і 19 громадських організацій. Це стосується оплати комунальних послуг, сплати податку на землю, плати за оренду, страхування. Ці організації спрямовані на допомогу людям з особливими потребами, учасників АТО, багатодітних сімей, чорнобильців.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Теги: сесія, «Дитинець»

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект