школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Як боротимуться з припаркованими на дорозі автівками, які заважають прибирати сніг? (відео)Як боротимуться з припаркованими на дорозі автівками, які заважають прибирати сніг? (відео)

Дороги вільні від снігу заслуга не лише комунальників, а й водіїв. Виїхати на деякі вулиці техніка просто не може. Про це вкотре наголосили представники виконавчої влади міста під час зустрічі з перевізниками, що днями відбулася в управлінні транспорту та зв’язку міської ради.За словами працівників транспортної інфраструктури, найскладніший рух у центрі міста. Саме тут обабіч обох проспектів біля готелю «України» і чернігівської міської лікарні №3 водіям постійно бракує паркомісць, тож автівки лишають прямісінько на проїжджій частині та тротуарах. Підтверджують це і представники поліції та «Муніципальної варти».

Але, якщо пересічні чернігівці ще побоюються евакуацій автівок і штрафів за неправильне паркування, то водії вантажівок часто не зважають ні на знаки, ні на застереження правоохоронців.

Вихід із ситуації чиновники вбачають у постійному контролі та деяких змінах в організації дорожнього руху Чернігова. Торік у центрі встановили сезонні знаки із забороною паркування вночі. Проте комунальники щоразу скаржаться на кинуті автівки там, де їх не має бути, тому вижити відповідних заходів обіцяють вже найближчим часом.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Теги: прибирання снігу, паркування, автомобілі, комунальники, «Дитинець»

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект