школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Як міська служба зайнятості допомагає безробітним з інвалідністю (відео)

KIA

Як міська служба зайнятості допомагає безробітним з інвалідністю (відео)

Люди з інвалідністю мають право на гарну роботу.Чернігівська міська служба зайнятості займається їх підтримкою. На обліку протягом 10 місяців поточного року перебувало 300 людей. 64 особам, які мають проблеми із здоров’ям, вдалося працевлаштуватися. 11 пройшли професійне навчання, 2 змогли відкрити власну справу.

Напередодні міжнародного дня людей з особливими потребами в цих стінах відбулося чимало заходів, направлених на допомогу безробітним.

Валентина Мараченко вже 5 місяців знаходиться у пошуку, хоча має вищу освіту – історик, краєзнавець за фахом, але за спеціальністю не працювала та й не може, оскільки має захворювання і потребує певних умов на роботі. А тому і прийшла відвідати великий ярмарок вакансій, де були присутні роботодавці Чернігова.

Наразі попитом користуються здебільшого робітничі спеціальності. Наприклад, підприємство, яке займається виготовленням дитячих ігрових комплексів та спортивних тренажерів, готове взяти до себе 10 чоловік.

Окрім цього, були запропоновані вакансії і на підприємствах громадського харчування та здебільшого, знову ж таки, на вагу золота працівники робітничого спрямування. Всі, кого зацікавила запропонована робота, мали змогу детально проконсультуватися щодо подальшого працевлаштування.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Теги: люди з інвалідністю, робота, безробітні, центр зайнятості, «Новий Чернігів»

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект