школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » У пункті тимчасового утримання тварин можна знайти собі друга (відео)У пункті тимчасового утримання тварин можна знайти собі друга (відео)

30 листопада Всесвітній день домашніх тварин. Його відзначають у багатьох країнах світу. У пункті тимчасового утримання тварин у Чернігові цей день теж шанують, бо тут наразі знайшли собі прихисток чимало колишніх домашніх улюбленців.Пункт тимчасового утримання відкрився 5 місяців тому. Наразі тут перебуває 102 тварини. Сюди можна прийти і вибрати домашнього улюбленця, забрати його додому, любити та годувати. Для цього необхідно мати при собі лише паспорт, каже керівник громадської організації «Трок до тварин» Тетяна Діденко. Тут навіть подбають про те, щоб зробити чотирилапому щеплення від сказу або стерилізувати.

Деякі тварини мають обмежені можливості. Але, як наголошує Тетяна, в гарних умовах вони можуть жити повноцінним життям 15-20 років.

Люди помилково вважають, що можна брати тільки маленьку тваринку. Але як розповідає Тетяна, вони вчаться в будь-якому віці, було б бажання господаря.

Тимчасове утримання призначене тільки для собак. Коти перебувають у карантинній зоні 7-10 днів. Далі їх повертають на місце відлову. Часу дуже мало, щоб їх прилаштувати, розповідає Тетяна.

За період роботи пункту знайшли собі господарів близько 200 тварин, але багато, на жаль, повернули на вулицю.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Теги: домашні тварини, пункт тимчасового утримання тварин, собака, кіт, «Новий Чернігів»

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект