Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » В обласному філармонійному центрі готується незвичайний проект «Welcome to rabstvo» (відео)


Нормовен

В обласному філармонійному центрі готується незвичайний проект «Welcome to rabstvo» (відео)

Театралізований концерт, взаємодія із глядачами та тренінг від психолога – в обласному філармонійному центрі Хор імені Бортнянського готується до прем’єри нового проекту «Welcome to rabstvo». На слухачів чекатиме 90 хвилин живої афро-американської етнічної музики, вистава, яка розкриває тему рабства у сучасному, офісному контексті, та елементи коучингу від чернігівського психолога Інни Чистенко. Ідеї проекту – п’ять місяців, два останні творча команда безпосередньо репетирувала матеріал. Подробиці підготовки тримали у секреті, проте нашій знімальній групі вдалося потрапити на репетицію. Детальніше дивіться у сюжеті Діни Вонг.У холі філармонійного центру артисти хору Бортнянського репетирують свій новий проект. Деталі підготовки залишають у таємниці – тримають інтригу до прем’єри. «Велкам ту рабство» поєднує у собі і хоровий виступ і театральне дійство.

Іван Богдановми: «Дивимося на театр на хоровий концерт під іншим кутом ніж дивляться взагалі у нас в країні ми зробили так, що музична складова – лише одна складова проекту».

Марина Житняк, диригент Хору ім. Бортнянського: «Хор виступає у якості актора і поєднання співу і акторської гри від мене як диригента вимагає більш детального вивчення музичного матеріалу».

Дмитро Обєдніков: «Це оригінальний сценарій, історія яку ми придумали самі це найперше по друге це величезна кількість символіки ми даємо можливість нашому глядачу подумати під час вистави під час дії».

Василіса Забуранна, артистка Хору Бортнянського: «У хорі бортнянського ми готові до всього. Є задачі які мають бути виконані. По-перше труднощі – все співаємо без нот, дуже важко вивчити матеріал Дуже важко. Дуже психологічно важко, тому що моменти які переживає моя героїня сюзен, а рабство воно буває різне і психологічне і фізичне. І все це я переживаю на собі».

Дмитро Обєдніков: «Ми не все від репетирували для того щоб щоб лишалася жива емоція».
У проекті розглядають проблему рабства у розрізі сучасного життя. Персонаж Рафаеля Юзбашева – офісний працівник.

Рафаель Юзбашев, артист хору ім. Бортнянського: «Це молодий хлопець, новенький, який прийшов до вже сформованого колективу, таких бізнесменів, напевно, де потрібно себе зарекомендувати і пробитися на саму вершину, причому за короткий час, тому що не хочеться сидіти двадцять років на якійсь посаді, а хочеться за короткий час зайняти якесь положення, мінімум керівне».

«Велкам ту рабство» передбачає залучення глядача до розвитку подій.

Ось тут, на балконі глядачів не буде. Тут розмістять музичні інструменти, які створюватимуть звукову атмосферу проекту Велкам ту рабство. Яку саме автори поки не кажуть, говорять – треба почути все самим.

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: філармонія, UA: Чернігів

Добавить в:


ЦентрКомплект