школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Благодійна зустріч і концерт для особливих людей (відео)Благодійна зустріч і концерт для особливих людей (відео)

3 грудня Міжнародний День людей з інвалідністю. Напередодні в чернігівському обласному філармонійному центрі відбулась благодійна зустріч і концерт.Люди з особливими потребами, як відмічають ті, хто безпосередньо з ними працює, так само як усі інші прагнуть до самореалізації. Задля цього дехто з них займається самодіяльністю – співає або навіть танцює. Хоча це і вимагає від них тривалої підготовки.

Окрім концертної програми відвідувачі філармонійного центру мали змогу ознайомитись з фотороботами дітей з особливими потребами, яких тут було представлено більше сотні.

Вручаючи нагороди працівникам соціальної сфери, заступник чернігівського міського голови Олександр Ломако наголосив, що в Чернігові попри певні труднощі для людей з інвалідністю за останні роки зроблено багато.

Такі зустрічі до Міжнародного Дня особливих людей у Чернігові стали традиційними. Вже 5 рік поспіль їх запрошують до концертних залів міста.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Теги: День людей з інвалідністю, філармонія, концерт, «Новий Чернігів»

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект