школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Владислав Атрошенко: «У вас за таку зарплату працюють люди?» (відео)

KIA

Владислав Атрошенко: «У вас за таку зарплату працюють люди?» (відео)

Зарплати у робітників управляючих компаній, що обслуговують населення, мають бути не менші, ніж у працівників ЖЕКів. Про це заявив міський голова Владислав Атрошенко на щотижневій міській розширеній нараді у вівторок.Про роботу компанії «Майас сілтумс» доповідав її управляючий Сергій Мінін.

- Скільки людина в середньому на руки отримує коштів? – запитав мер.
- 3500 гривень, - каже Сергій Мінін.
- І у вас за таку зарплату працюють люди?
- Працюють. А більше нарахувати їм ми не можемо.
- В мене в будинку працює прибиральниця і вона отримує 3900. Знаю, бо я її питав. Треба якось домовлятися з керуючою компанією стосовно мінімальної заробітної плати. Я вважаю, що на руки менше 4000 не то, що не виплачувати, а навіть не розглядати.

Компанія «Майас сілтумс» обслуговує 96 житлових будинків, які розташовані в мікрорайоні Шерстянка, Стара Подусівка, на вулиці Івана Мазепи. Житловий фонд переважно застарілий.

Сергій Мінін, управляючий компанією «Майас сілтумс»: «34 будинки мають вік 66 років, 20 будинків – 42 роки, 25 будинків – 32 роки і відповідно 17 будинків мають вік 15 років. Середній вік усього житлового фонду 40 років».

Тож доводиться чимало ремонтувати, каже керівник підприємства. Робітники цього року виконали поточних ремонтів майже на 3,5 мільйона гривень. Це й покрівлі, ліфти, під’їзди. А ще завдяки міській програмі, провели капітальний ремонт внутрішньобудинкових проїздів по вулиці Самоквасова.

А от стан розрахунків за послуги підприємства, каже Сергій Мінін, бажає кращого. Дебіторська заборгованість складає вже 1 мільйон 829 тисяч гривень, сама ж компанія заборгувала іншим підприємствам 1 мільйон 45 тисяч гривень.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Теги: Сергій Мінін, «Майас сілтумс», зарплата, «Новий Чернігів»

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект