школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Громадяни Російської Федерації віком від 16 до 60 років не зможуть перетнути кордон з Україною (відео)

KIA

Громадяни Російської Федерації віком від 16 до 60 років не зможуть перетнути кордон з Україною (відео)

Громадяни Російської Федерації, чоловіки, віком від 16 до 60 років не зможуть перетнути кордон з Україною. Винятки робитимуть у гуманітарних випадках, зокрема, якщо люди їдуть на похорон і зможуть це підтвердити. Про це сьогодні на нараді з президентом повідомив Петро Цигикал – голова державної прикордонної служби України. Це вирішили зробити, щоб перешкодити Російській федерації створювати загони приватних армій, сказав Президент України Петро Порошенко. Згодом речник Державної прикордонної служби Андрій Демченко уточнив: прикордонники не пропускатимуть в Україну під час дії воєнного стану тих громадян Росії, що не зможуть підтвердити мету поїздки. Наші кореспонденти побували у прикордонному з Росією Грем’ячі, дізнавались, що думають люди, родичі яких відсьогодні стали нев’їздними.Це найпівнічніший населений пункт України - Грем’яч. Село знаходиться за 5км від кордону з Росією. Півсела має родичів у Росії, каже місцевий житель Микола Примич, а друга половина там на заробітках. Заборону на в’їзд до України російських громадян не підтримує. У нього самого в Росії багато родичів. На новорічні свята звідти чекав племінника.

Микола Примич, житель села Грем’яч: «У мене там родичів багато: племінники, брат двоюрідний у Хабаровську. І так давно не бачились, а зараз тим більше не побачимось.

Племінник останній раз у вересні був. А так, зазвичай, на Новий рік приїздили. А зараз невідомо».

Жителька Грем’яча пані Валентина сусідка Миколи Примича. У Москві живе її син. Чекала його на новорічні свята.

Валентина Гусар, жителька села Грем’яч:
«Ну у Москві живе. Там сім’я. Хотів ось на Новий рік приїхати, навідати бабусю. От, бачте, як воно, подивишся по телевізору – страшне. Що воно буде, хтозна. Він мені кожен день телефонує, каже: «Мамо, по телевізору кажуть, що не дозволяють їхати. Може помреш та й будеш лежати на лавці. Не пропустять».

Заборону громадянам Російської Федерації в’їжджати до України підтримує житель Новгорода-Сіверського Олександр Лупейко.

Олександр Лупейко, житель Новгорода-Сіверського: «Не будуть їхати агенти ФСБ, яких дуже багато в Україні. Прикриється контора сепаратизму. Це треба було зробити ще у 2014 році, тобто чотири роки тому. Треба було відразу прикривати всі кордони. Скасувати всі відношення – дипломатичні, політичні, інші».

Про обмеження в’їзду до України громадянам Росії сказав голова Державної прикордонної служби Петро Цигикал.

Петро Цигикал, голова Державноїприкордонноїслужби: «Здійснюється не пропуск громадян РФ віком від 16 до 60 років - осіб чоловічою статі. Що стосується громадян України ніяких обмежень не існує. У разі виникнення обстановки гуманітарного характеру пропуск громадян РФ, які їдуть там, наприклад, на похорони, або іншою гуманітарною метою, ми пропускаємо».

Петро Порошенко, Президент України: «Це заходи, які перешкоджають РФ формувати тут загони приватних армій, які насправді є представниками збройних сил РФ. І не дати їм провести операції, які вони намагалися провести у 2014 році».

Пізніше, сьогодні пообіді, речник Державної пкрикордонної служби Андрій Демченко уточнив, прикордонники не будуть пропускати через державний кордон тих росіян, які не зможуть підтвердити мету поїздки. Це стосуватиметься чоловіків і жінок, різного віку.

Андрій Демченко, речник Державної прикордонної служби: Ще з 2014-го року прикордонникиперейшли на посиленуохоронукордону , у зв’язку з подіями на сході, окупацієюКриму. Так як зараз воєнний стан в усіх пунктах пропуску здійснюєтьсяпосилений контроль, а також в пунктах вїзду, виїзду. Для того щобвиокремитигрупуризику – осіб, якіхочутьвїхати в Україну для проведенняпровокацій. Перевіряютьсяпаспорти через службу Інтерполу.

За інформацією помічника начальника Чернігівського прикордонного загону Олександра Дудка, протягом тижня від понеділка до четверга через кордон на території Чернігівщини в Україну не пропустили 6-тьох громадян Російської Федерації. У понеділок розвернули додому трьох чоловіків, у середу – одну жінку, у четвер – жінку і чоловіка.

UA: Чернігів

Теги: кордон, громадяни РФ, Росія, UA: Чернігів

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект