школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » У Чернігові розпочався другий тур чоловічої Супер-ліги з настільного тенісу (відео)

У Чернігові розпочався другий тур чоловічої Супер-ліги з настільного тенісу (відео)

У Чернігові розпочався другий тур чоловічої Супер-ліги з настільного тенісу. За словами директора Клубного чемпіонату України Сергія Лімонова, у змаганнях беруть участь 10 команд з різних міст країни.– Місто Київ, місто Львів, місто Суми, Дніпро, Чернігів. Це командні змагання, склад команди – три чоловіки. Грають три чоловіки кожен з кожним. Потім грає пара. І далі грають до чотирьох перемог. Коли одна команда набрала чотири очки, на цьому зустріч закінчується. Це команді зустрічі. Це Клубний чемпіонат, він проводиться в чотири етапи. Перший був уже, перший тур був у Чернігові. Це другий. І буде ще третій і четвертий. За результатами четвертого туру буде виявлений чемпіон України.

На Чемпіонаті змагаються хлопці та чоловіки різного віку. Чернігівець Андрій Гребенюк – один із наймолодших учасників змагань. Цього місяця 15-річний хлопець отримав свою першу серйозну перемогу.

– Це Чемпіонат юнаків, які не досягли віку старше 21 року. То я його виграв, став чемпіоном. Я хочу стати чемпіоном Європи серед юнаків і там уже світу, може, Олімпійським. Багато тренуватися, та й все. Більше нічого не треба.

Старший тренер сумської команди «Тенісна академія» Володимир Хавкін розповідає: привіз до Чернігова п’ятьох своїх спортсменів.

– Є молодий хлопець, член молодіжної збірної. Решта – дорослі хлопці, досвідчені гравці. Ми зараз на другому місці йдемо після «Фортуни» київської, поки що другі. Грали Єврокубок минулого року, цього року Європейські Кубки, досвідчена команда.

Змагання з настільного тенісу триватимуть до 2 грудня.

UA: Чернігів

Теги: настільний теніс, спорт, змагання, UA: Чернігів

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект