школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Вчора ввечері відбулося перше засідання Ради оборони Чернігівщини (відео)

KIAВчора ввечері відбулося перше засідання Ради оборони Чернігівщини (відео)

Вчора ввечері відбулося перше засідання Ради оборони Чернігівщини в облдержадміністрації. Проводили його в закритому режимі, звідти немає відео. Про це Суспільному повідомив директор департаменту інформдіяльності облдержадміністрації Ігор Слезко.Склад ради не розголошують.

Відомо, що увійшли до неї керівники військових та правоохоронних структур. Відповідне розпорядження має з’явитися на сайті облдержадміністрації після обіду, коли його підпише новий голова обласної адміністрації Олександр Мисник. Зараз він у відрядженні у Мені. Наразі підприємства області працюють в звичному режимі.

Військових, правоохоронців, прикордонників та надзвичайників перевели на посилений режим несення служби. За словами заступника військового комісара області Вадима Лільчицького, до військомата звернулися 19 добровольців. Про мобілізацію наразі не йдеться. Оповіщення отримали 3 ,5 тисячі резервістів першої черги та 400 другої. Їх можуть викликати для проведення навчальних зборів.

UA: Чернігів

Теги: Рада оборони, Ігор Слезко, військовий стан, UA: Чернігів

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект