школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Психологічна «тусовка»: в Чернігові відбуваються міжнародні читання (відео)Психологічна «тусовка»: в Чернігові відбуваються міжнародні читання (відео)

Міжнародні дев’яті сіверянські соціально-психологічні читання приймає Національний університет «Чернігівський колегіум імені Тараса Шевченка». Основна тема – психологія. Науковці та практики цієї сфери з усіх куточків України плюс онлайн-доповідачі з Білорусі, Польщі та Чехії – обговорюють актуальні теми сьогодення.«Наші читання поєднують як наукову складову, так і практичних психологів», – розповідає Володимир Дятлов, перший проректор Національного університету «Чернігівський колегіум ім. Т.Г. Шевченка».

«Проблеми, що мають безпосередній вихід на такі аспекти, як виховання, забезпечення психологічного здоров’я в наших складних соціально-політичних і соціально-економічних умовах», – говорить Олександр Дроздов, завідувач кафедри загальної та соціальної психології Національного університету «Чернігівський колегіум ім. Т.Г. Шевченка».

Професія «психолог» сьогодні набуває дедалі більшої структуризації та затребуваності. Одна з причин – соціальна нестабільність в умовах війни.

«Проблематика дуже актуальна від проблем гібридної війни, оскільки 95% це промивка мізків усіх країн і народів», – відзначає Володимир Моргун, професор кафедри психології Полтавського педагогічного університету ім. Короленка.

Окрім фахівців із психології, актуальності набуває суміжна спеціалізація – соціальна робота, а саме – соціальні педагоги та фахівці з інклюзивної освіти, яка нині в тренді на рівні держави.

«Як завжди добиваємось, щоб психолог був не один на школу. Психологи потрібні зараз усюди, і в наших лікарнях, у нашому госпіталі потрібна ціла психологічна служба», – наголошує Алла Скок, декан психолого-педагогічного факультету Національного університету «Чернігівський колегіум ім. Т.Г. Шевченка».

Учасники конференції взяли на себе місію поєднати науку та практику. Адже, на їхню думку, з часом в Україні, як і в Європі, роль психолого-соціальної роботи зростатиме. До речі, чернігівський виш запрошує на навчання майбутніх абітурієнтів, які мріють пов’язати своє життя з психологією.

Сюжет: ЧЕline.TV

Теги: соціально-психологічні читання, Чернігівський колегіум, психологія, ЧЕline.TV

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект