школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Чернігів з бюджетом 2019, а бюджетники з новорічними преміями (відео)

Чернігів з бюджетом 2019, а бюджетники з новорічними преміями (відео)

Ну надзвичайно позитивним видалося пленарне засідання 36 сесії Чернігівської міської ради. Депутати працювали практично без перерви і розглянули більше 40 проектів порядку денного.Створили молодіжну раду при депутатському корпусі, прийняли низку важливих довготермінових програм, які визначають пріоритети розвитку практично кожної галузі Чернігова.

Так, у програмі економічного та соціального розвитку на наступний рік розглядаються перспектива будівництва школи на Бобровиці. Комунальна галузь також окреслила свої пріоритети на найближчі 3 роки. Щодо медичної галузі, теж чималий позитив. Передбачені бюджетні кошти на проведення гемодіалізу, профілактику та лікування артеріальної гіпертензії. Громадські організації теж підтримали. Усі ці позитиви є у бюджеті наступного року, а він на 18% більше минулорічного.

Будівлю міського пологового очікує термомодернізація. Депутати надали згоду міському голові на підписання грантової угоди, що виконується на умовах спів фінансування. Правда розраховують, що проект підтримають фінансово і депутати обласної ради. Бо у Чернігівському пологовому більша частина породіль саме з області.

Працівники бюджетних закладів Чернігова чекає новорічний подарунок від міського голови. За ініціативою підтримати їх фінансово вийшов на сесію Владислав Атрошенко.
Пропозицію підтримали. Таким чином, майже 13 тисяч працівників різних підприємств Чернігова, які фінансуються з міського бюджету, отримають під ялинку близько 14 мільйонів гривень.

Бюджетна сесія відбулася за місяць до Нового року, що дозволило досить оптимістично поглянути на соціально-економічний розвиток Чернігова наступного року. Видатки зросли по кожній галузі, бюджет розвитку – 18 мільйонів гривень, або на 2,8% більше, ніж у 2018. При цьому у Чернігова є майбутнє лише тоді, коли бюджет міста буде бюджетом розвитку, а не проїдання, впевнений Владислав Атрошенко.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Теги: сесія, «Новий Чернігів»

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект