школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Водії на єврономерах обіцяють акції протесту, однак дехто готовий розмитнити своє авто (відео)Водії на єврономерах обіцяють акції протесту, однак дехто готовий розмитнити своє авто (відео)

Станом на ранок 28 листопада під’їзні шляхи до двох пунктів пропуску «Малий Березний» і «Ужгород» на кордоні зі Словаччиною лишалися заблокованими водіями, які їздять на єврономерах. Так автовласники протестують проти нового закону, згідно з яким машини з іноземною реєстрацією треба або розмитнити, або залишити на кордоні при в’їзді до України.«Моє враження, що влада розглядає нас, як дійну корову, і досі це не змінюється. Головною вимогою цих акцій було те, що автомобіль був доступним для звичайного громадянина України, це засіб пересування, це не розкіш, а нам цієї можливості не дали», – говорить Микола Ларченко – водій авто на єврономерах.

Микола Ларченко живе в Чернігові. Він має авто на єврономерах і теж був учасником подібної акції, яка проводилася біля пункту пропуску «Нові Яриловичі» на кордоні з Білоруссю. Автовласник із надією чекав, що голосування не обмежить права українських автомобілістів купувати дешевші авто за кордоном і ввозити їх до України, однак дива не сталося.

«Наразі не знаю, доведеться розмитнювати, оскільки, за цим законом, не залишається іншого вибору. Доведеться витягти гроші та віднести їх Порошенку та іншим», – зазначає Микола Ларченко – водій авто на єврономерах.

«Я не хочу нікого образити, особливо водіїв, які їздять на цих машинах, я за те, щоб були нормальні тарифи і розмитнення, але коли людина заганяє до України той мотлох, що коштує 500 євро, а за 50 євро хоче розмитнити, я проти такого», – зауважує Максим Коробко – водій авто на українських номерах.

Власники авто на єврономерах готові й далі себе захищати. Як саме – наразі не знають.

«Ну, ми ще не вирішили в цій ситуації, свої дії ще не планували, можливо, якісь акції ще будуть, якось далі висловлюватимемо свій протест», – розповідає Микола Ларченко – водій авто на єврономерах.

Поліція ж попереджає: будь-які акції протесту в умовах воєнного стану заборонені.

«На даний час на території області жодних акцій немає, але в будь-якому випадку поліція забезпечує охорону публічного порядку, щоб не було правопорушень. Якщо будуть якісь правопорушення або будуть порушуватися права інших громадян, то поліція діятиме згідно із законом – будуть або складати адмінпротоколи, або інших заходів вживатимуть», – говорить Сергій Бриль – речник ГУНП України в області.

До речі, поліція вже порушила п’ять кримінальних справ через блокування західного кордону.

Сюжет: ЧЕline.TV

Теги: єврономера, автомобіль, Микола Ларченко, ЧЕline.TV

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект