школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима

KIAОстанній гетьман України (відео)

Постать останнього гетьмана України Павла Скоропадського неоднозначна. Він народжений у Німеччині дворянин, який був ад’ютантом у російського царя, і він же людина, яка за 7 місяців свого правління в українській державі ініціював, неймовірно для такого короткого часу, кількість перетворень і реформ.

Саме останньому гетьману України присвятили виставку, що відкрилася 29 листопада у Чернігівському обласному художньому музеї імені Григорія Галагана.Продюсер проекту Ігор Чайка каже, що ідея виникла випадково.

На виставці представлені картини художників з різних регіонів України. Роботи виконані в різних стилях. Організатори кажуть, що працювали митці швидко. На створення виставки було лише кілька місяців. Однак головна мета проекту інша – зробити документальний фільм.

Останній гетьман України після зречення у грудні 1918 року жив у Німеччені. До кінця життя Скоропадський займався громадською діяльністю. Зокрема, саме завдяки його заходам з німецьких концтаборів були визволені Степан Бандера та Андрій Мельник.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Теги: Павло Скоропадський, гетьма, виставка, «Новий Чернігів»

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект