школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » У оперативному командуванні «Північ» розвіяли фейки щодо воєнного стану (відео)У оперативному командуванні «Північ» розвіяли фейки щодо воєнного стану (відео)

З 26 листопада до 26 грудня в 10 областях України введений режим воєнного стану. Начальник прес-центру оперативного командування «Північ» Віталій Кирилов дав відповідь на деякі важливі питання, що наразі хвилюють містян. Наприклад, чи можуть військові прийти до вас у помешкання та з якою метою.Віталій Кирилов, начальник прес-центру оперативного командування «Північ»: «Інформація, яка зараз гуляє у соціальних мережах, щодо того, що військові будуть приходити і описувати майно чи перевіряти помешкання, не відповідає дійсності. У таких випадках громадянам слід звертатися одразу до правоохоронних органів і якщо є можливість, таких осіб треба затримувати».

Наразі приходити до громадян можуть лише представники військкомату для вручення повісток. Вони повинні мати при собі посвідчення або військовий квиток.

Віталій Кирилов, начальник прес-центру оперативного командування «Північ»: «Сьогодні ще проходить призов на військову строкову службу. Він триває планово. На Чернігівщині на сьогоднішній день виконано план на 87%. Планується до відправлення ще 5 команд. Тому, хочу наголосити, саме працівники військового комісаріату мають право здійснювати оповіщення призовників і роздавати повістки. Але господарі мають право не пускати їх у свої помешкання».

Батькам також варто поговорити з дітьми та нагадати їм правила безпеки у випадку, якщо вони залишилися одні вдома.

Громадян закликають користуватися інформацією тільки з офіційних джерел і не поширювати фейкові новини. Наприклад, інтернетом вже гуляють повідомлення про нібито вилучення на потреби армії авто на іноземній реєстрації, або смс про мобілізацію.

«Негайно прибути до військової частини по місцю проживання. У разі ігнорування протягом 3 діб, Ваші відомості будуть передані до суду. З повагою Міністерство Оборони України».

Сторінки державних органів та військових структур у соцмережах мають бути варифіковані. Вони позначаються галочками і це означає, що вони офіційно підтверджені. Також військові звертаються до громадян з проханням не поширювати інформацію про переміщення особового складу та техніки, які будуть проводитися під час заходів воєнного стану.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Теги: воєнний стан, Віталій Кирилов, фейки, «Дитинець»

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект