школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Перший день роботи нового голови ОДА Олександра Мисника: що побачили журналісти (відео)

KIA

Перший день роботи нового голови ОДА Олександра Мисника: що побачили журналісти (відео)

Всі заступники голови облдержадміністрації написали заяви на звільнення. Про це нам сказала Юлія Свириденко, яка виконувала обов’язки голови до призначення Олександра Мисника на цю посаду. За її словами, цього вимагає закон. Сьогодні перший робочий день нового керівника облдержадміністрації Олександра Мисника. Наша знімальна група намагалася з ним поспілкуватися.Сьогодні в нового очільника Чернігівської облдержадміністрації перший робочий день. До виконання яких завдань приступив Олександр Мисник – спробуємо дізнатися.

Охорона на прохідній перевіряє документи і повідомляє про наш прихід директора департаменту інформаційної діяльності облдержадміністрації Ігоря Слезка. Він повідомляє, що на прийомі в Олександра Мисника черга. Просимося зайняти в цій черзі місце для нас.

Чекати рішення керівника нам сказали в роздягальні. На другий поверх попросили не підійматися. Чекаємо 30 хвилин. Потім ще 15. Через годину нагадуємо про себе в приймальні. Тут тихо, в черзі на прийом до голови ОДА – двоє людей. З кабінету Олександра Мисника директор департаменту інформаційної діяльності виходить з такими новинами.

– Ну, наразі дуже велика завантаженість. Сьогодні, зрозумійте, перший день, перші навіть години робочі, да, і тому керівник області наразі дуже-дуже зайнятий, тому. Він абсолютно не закритий для спілкування, абсолютно не закритий для ЗМІ, він це підкреслює постійно.

У найближчі дні Олександр Мисник збере прес-конференцію й відповість на всі питання, сказав Ігор Слезко.

UA: Чернігів

Теги: Олександр Мисник, голова ОДА, Ігор Слезко, UA: Чернігів

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект