школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » На полігоні неподалік Гончарівського Чернігівського району понад тиждень тривають військові навчання (відео)На полігоні неподалік Гончарівського Чернігівського району понад тиждень тривають військові навчання (відео)

Стріляють із танків, тренують артилерію та піхоту на полігоні неподалік Гончарівського Чернігівського району. Там понад тиждень тривають військові навчання. За словами начальника прес-центру оперативного командування «Північ» Віталія Кирилова, навчання планові та не пов’язані із введенням воєнного стану на Чернігівщині та ще в дев’яти областях країни.За 15 секунд після команди «До бою!» всі члени екіпажу опиняються всередині танку. Після чого перевіряють його на справність.

На полігоні неподалік Гончарівського Чернігівського району понад тиждень тривають військові навчання. Цього дня тренуються танкісти. Командир танкового взводу Дмитро Ковальчук пояснює завдання кожного з членів екіпажу.

– Попереду це у нас механік-водій, який відповідає за керування цієї машини, грандіозно прикольної для нас, зліва від мене сидить наводчик, навідник-оператор, хто безпосередньо бере участь, так би мовити, максимальну у знищенні супротивника та інших вогневих засобів супротивника. І моє місце – командир танка, яким я є, зараз тут знаходжуся. – Яка ваша функція? Яка задача ваша? – Щоб правильно танк їхав, щоб влучно стріляв і щоб обов’язково повернулися всі члени екіпажу додому – живими і здоровими.

За словами начальника прес-центру оперативного командування «Північ» Віталія Кирилова, навчання планові та не пов’язані із введенням воєнного стану в Україні.

– Це відбувається планова підготовка бригади до виконання завдань за призначенням. Бригада відпрацювала тактичне навчання з бойовою стрільбою нещодавно. Були задіяні усі підрозділи цієї військової частини, це піхотинці, танкісти, працювала група евакуації, повністю були відпрацьовані елементи всього бою.

Окремі навчання заплановані не тільки для танкістів, а й для інших підрозділів. Віталій Кирилов – начальник прес-центру оперативного командування «Північ» пояснює.
– Також будуть проведені стрільби артилерії, піхоти. І кожен зі свого озброєння буде виконувати вправу стрільб.

Віталій Кирилов каже: військові готуються до виконання завдань у зоні Операції об’єднаних сил.

UA: Чернігів

Теги: Віталій Кирилов, Гончарівське, навчання, танкісти, UA: Чернігів

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект