школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Волонтери згадали про початок своєї діяльності. Як це було? (відео)Волонтери згадали про початок своєї діяльності. Як це було? (відео)

Згуртувалися аби помогти.

Волонтери – люди, про яких дізналися українці у 2014 році. Тоді цей рух зміг врятувати країну.Світлана – чернігівська волонтерка з часів Майдану, згадує як і чим намагалася тоді допомогти.

Світлана Здор, волонтерка: «Збирали медикаменти, шукали приміщення, куди ховати людей, які були поранені. У нас в Чернігові теж перебували хлопці з Майдану. Потім, коли почалася війна, то ми стикнулися з тим, що армії взагалі нема, нічого немає і що робити, ніхто не знав. Ми, чернігівські дівчата, також не знали що й до чого. Тому почали шукати перше необхідне – медикаменти, бронежилети, каски, форма».

Коли розпочались військові дії на Донбасі, волонтери зосередили свої сили на допомозі нашим армійцям. А потребували вони всього, починаючи від їжі до медикаментів.

Масштаби тогочасної допомоги важко уявити. Хвиля згуртованості вражає сьогодні, каже волонтерка.

Пані Людмила з волонтерством познайомилась завдяки своєму синові Миколі Брую, котрий добровольцем пішов захищати батьківщину. Після загибелі сина допомога іншим стала покликанням. Так, сьогодні матері загиблих АТОвців згуртувалися і допомагають вже тут на мирній території. Велику увагу приділяють саме підтримці дітей.

В військово-історичному музеї відкрилась виставка до Дня волонтера, який відзначають 5 грудня. Представлені експонати там перебуватимуть до весни.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Теги: волонтери, Світлана Здор, Людмила Бруй, «Дитинець»

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект