школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » У чернігівському драмтеатрі знімали серіал «Опер за викликом» (відео)У чернігівському драмтеатрі знімали серіал «Опер за викликом» (відео)

Чернігівський храм мистецтв перетворився на знімальний майданчик в прямому розумінні цього слова. З самого ранку, 27 листопада, в театрі працювала кіногрупа. Сергію Мойсієнко, генеральному директору театру, навіть довелося залишити свій службовий кабінет, бо його окупувала кіностудія.В кабінеті директора театру проходив допит. Обстановку змінено, хоча й не кардинально, але старалися як могли. З’ясувалося, працювали кіношники над 4 сезоном серіалу «Опер за викликом».

За сценою біля гримерок люди з раціями, реквізити, бо якраз в той час дійство відбувалося на сцені. Знімати його телебаченню заборонили.

Євгеній Збрецький, менеджер: «Я займаюся організаційним процесом. Шукаю місця для проведення зйомок. Приїхали у ваше чудове місто Чернігів не перший раз. Уже багато разів тут знімали. Задіяний ваш театр. За сюжетом у нас іде показ Лускунчика. Головний герой Павло Вишняков, Стася і режисер Денис Тарасов».

В цьому сюжеті в епізодах знімалися і чернігівські актори. Роль недобросовісного працівника сцени, який займається економічною злочинністю – перевозить гроші в декораціях, довірили Віктору Трухану. Влаштувався таким же працівником сцени до цього театру за задумом режисерів, і головний герой – актор Павло Вишняков, який після проекту «Танці із зірками» знову поринув з головою у роботу над цим серіалом.

Масовку, яка була задіяна, збирав та керував нею також Віктор. І ось цих хлопці, які були в образі поліцейських, запросив він.

Зйомки в нашому місті триватимуть 2 дні. На екрани серіал вийде через декілька місяців.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Теги: серіал «Опер за викликом», зйомки, драмтеатр, «Новий Чернігів»

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект