школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Експерти висловлюються про Олександра Мисника (відео)Експерти висловлюються про Олександра Мисника (відео)

Журналісти UA: Чернігів поспілкувалися з експертами. Ось що вони думають про Олександра Мисника.В’ячеслав Родимченко, Голова комітету інформації та комунікацій Громадської ради при облдержадміністрації: «Особисто я людину не знаю, не стикався ані в громадських, ані в політичних справах. Найголовніше, щоб був контакт. Побачимо, чи зможемо ми потрапити на прийом, я якраз відповідаю за інформацію і комунікації. І як ми будемо співпрацювати».

Олександр Підгорний, керівник антикорупційного штабу при голові облдержадміністрації: «Я з ним особисто не спілкувався ніколи. Ті люди, які сьогодні працюють у політичному середовищі, до якого його відносять, теж про нього нічого не знають. Я про нього нічого не знаю і нічого сказати не можу, ні поганого, ні хорошого. Хай попрацює тиждень-два, хоча б місяць, тоді буде видно, під кого він танцює».

Сергій Соломаха, політичний експерт: «Це не фігура обласного масштабу, з ним із чернігівців мало хто стикався. У квітні 17-го року були вибори до Менської ОТГ і там він балотувався. Він програв ці вибори. Таке призначення. Людина, яка перед цим показала неспроможність навіть виграти вибори у себе, будучи головою районної ради Менської, говорить про те, що, мабуть, вибір у Президента невеликий».

UA: Чернігів

Теги: Олександр Мисник, голова ОДА, думка експертів, UA: Чернігів

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект