школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » 19-річна дівчина потребує допомоги (відео)

19-річна дівчина потребує допомоги (відео)

5 місяців тому в результаті тяжкої травми від падіння з висоти Євгенія Симончук втратила здатність пересуватися. За цей час вона змінила оточення, відклала навчання, але не втратила оптимізму.У травні Женя пошкодила два хребця. Під час операції, котра тривала 9 годин, їх замінили імплантом. А ще на 9 хребців встановили систему аби зафіксувати та скріпити хребет. І вже за 2 місяці перебування на реабілітації в медичному центрі, дівчина почала відчувати ноги. Вона навчилася повзати, стояти на колінцях і тиснути ногами.

Олександр Трясухо, реабілітолог: «Дуже любить працювати. Коли залишається хвилин 5 до кінця заняття, я їй кажу, досить, час їхати в палату відпочивати, а вона, ні, давай ще. Завжди після занять трохи затримуємось десь хвилин на 5-6».

Попри гарне ставлення працівників реабілітаційного центру і дружні стосунки з реабілітологами, є речі, яких Євгенії не вистачає.

Позитивне налаштування і старанність пацієнтки відзначає і директор медичного центру, де Женя проходить реабілітацію.

Олександр Глінський, директор реабілітаційного центру: «На сьогоднішній день: а) катетора в неї вже давно немає; б) від пролежнів ми майже позбавились; с) і це головне, у неї з’явилося відчуття ніг і працюючи на тренажерах вона керує своїми ногами».

Переривати реабілітацію не можна, запевняє Олександр Глінський, це знищить весь результат. Але у родини не залишилося коштів, щоб продовжити перебування Жені у центрі. Тому вони звертаються до усіх небайдужих з проханням допомогти.

Реквізити рахунку:

Карта ПриватБанку:

5168 7450 1058 9601 Катерина Симончук (мама Жені).

Картка Ощадбанку:

5167 8020 0783 1339 Катерина Симончук (мама Жені).

Телефон: (066) 636-20-41.

Декілька днів тому Жені виповнилося 19 років, з чим її привітали рідні, лікарі та найкраща подружка колежанка по навчанню.

А ось, про що мріє Женя на свій 20-річний ювілей: «Як тільки я встану, хочу зібрати всіх, хто мені допомагав, познайомитися і подякувати їм».

Женя дуже вдячна усім, хто перерахував гроші задля її одужання. Вона дуже сподівається, що зможе повернутися до навчання.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Теги: Євгенія Симончук, допомога, реабілітація, «Новий Чернігів»

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект