школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Колекцію друкованих видань Тарновського відкрили в історичному музеї (відео)

KIA

Колекцію друкованих видань Тарновського відкрили в історичному музеї (відео)

Колекцію друкованих видань Василя Тарноського відкрили до дня народження Чернігівського історичного музею, який носить його ім’я. У цьому році заклад відзначає дві дати – свої 122-річчя та 180-річчя із народження Василя Тарновського. До цієї події музей видав двотомний каталог друкованих видань його бібліотеки.Працівники обласного архіву подарували музейникам компакт диск з газетами 1943-1945 років. Тепер вони зможуть знайти потрібну інформацію на електронних носіях, розповідає Сергій Лаєвський.

Відвідувачі, гості та колеги теж долучилися до привітань.

На 5 всеукраїнському музейному фестивалі у декількох номінаціях «Музейна міні-виставка» та «Музейні видання» Чернігівський історичний музей посів перші місця. Але тримати планку з кожним роком все важче, зазначає Сергій Лаєвський.

Наразі в історичному музеї діють 3 експозиції – «На зрізі століть», «Стародруки» та виставка до 180-річчя засновника музею Василя Тарновського.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Теги: музей Тарновського, історичний музей, «Новий Чернігів»

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект