школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » До Чернігівської ОДА Порошенко затримався на 3 години, до технологічного університету - не приїхав (відео)До Чернігівської ОДА Порошенко затримався на 3 години, до технологічного університету - не приїхав (відео)

Олександр Мисник - новий голова облдержадміністрації. 28 листопада його представив Президент України Петро Порошенко. На його приїзд у стінх ОДА чекали майже 3 години. В технологічному університеті, де також мав бути Петро Порошенко зустріч із ним скасували.Перша година дня. В облдержадміністрацію сходяться люди. Це керівники об’єднаних територіальних громад, райдержадміністрацій та депутати.

Згідно відповіді Кабінету Міністрів на інформаційний запит UА:Чернігів, єдиним кандидатом на посаду очільника області є голова Менської райради Олександр Мисник.

Представити голову ОДА має Президент України Петро Порошенко, очікувано о 3 годині дня. За п'ятнадцять на другу людей почали пускати в залу.

З тринадцятої тридцять чекають на Президента у технологічному університеті. По периметру біля паркану стоять поліцейські та чоловіки в цивільному. На камеру говорити не хочуть. Студентки технологічного університету Анастасія Романенко та Анна Демешко кажуть: на Президента чекають третю годину.

Анастасія Романенко, студентка технологічного університету: «Нам просто декілька разів казали, що він по-різному приїде. Почали збиратися о пів на другу. Наразі о пів на третю. Без двадцяти три. – Тобто ви годину тут чекаєте? – Більше. Третю годину. Надсилалися списки від деканату технологічного університету до Президента і потім узгоджені приходили на університет і були люди, яких просто викреслювали».

Телефоном студентка технологічного університету Анастасія Романенко розповіла, що о 15:40 зі сцени до них звернувся ректор, сказав, що сьогодні Президент не приїде і відпустив додому. В цей час у залі облдержадміністрації вільних місць немає.

На представлення голови ОДА приїхали народні депутати від Блоку Петра Порошенка Сергій Березенко та Валерій Давиденко. О 16.40 під оплески присутніх до зали заходить Петро Порошенко та Олександр Мисник.

Перед новим керівником Президент України ставить такі завдання.

О 17.15 президент бажає успіхів у роботі новому очільнику ОДА і покидаю залу. За ним роз’їжджаються всі присутні.UA: Чернігів

Теги: Олександр Мисник, Петро Порошенко, голова ОДА, UA: Чернігів

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект