школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Президент України представив нового голову Чернігівської ОДАПрезидент України представив нового голову Чернігівської ОДА

Сьогодні, 28 листопада, з робочим візитом у Чернігові перебував Президент України Петро Порошенко. Під час зустрічі з управлінським активом регіону він представив нового голову Чернігівської обласної державної адміністрації – Олександра Мисника.
На запланований час зустрічі Президент спізнився десь на півтори години. Він пояснив, що до цього відвідав 169-й навчальний центр Сухопутних військ ЗСУ «Десна». Глава держави відзначив, що українська влада робить усе можливе, щоб створити для захисників України усі умови для несення служби від повноцінного харчового, речового забезпечення до достойної оплати ратної праці та комфортних умов проживання.
Представляючи нового голову Чернігівської обласної державної адміністрації, Глава держави наголосив: – Де народився, там і пригодився, пан Олександр з Чернігівської області, має дуже амбітні плани, і Президент йому довіряє.
В свою чергу Олександр Петрович Мисник подякував Президенту за високу довіру зазначивши, що поставлені перед ним завдання він усвідомлює і докладе всі свої зусилля для їх виконання.
Після вручення новому керівнику ОДА посвідчення, Президент звернувся до присутніх з невеликим виступом.
Згідно із підписаним Главою держави законом, Чернігівська область увійшла у перелік областей, де введено воєнний стан, і Петро Порошенко повідомив, що відповідно до воєнного стану запланована передислокація частин ЗСУ для унеможливлення подальшого просування ворога на територію України. При цьому він відзначив, що будуть укріплені та посилені, зокрема й кордони Чернігівської області, яка межує з країною-агресором.
Також торкнувсь Президент і питання надання Томосу УПЦ. Він підкреслив, що церква в Україні не повинна бути під впливом держави і тим більше іноземної держави. – Як можна ходити до церкви, якщо служба Божа там починається з молитви за Кирила, за Путіна, за російське військо. Яке відношення вони мають до України? – сказав він.
Глава держави наголосив, що Чернігівщина до цього часу демонструвала успіхи у реформі децентралізації, як по кількості утворених ОТГ, так і по якості послуг, які надаються в громадах.
– Левова частина ВВП – на рівні 52% – йде на децентралізацію. І лідери громад відчули на собі переваги децентралізації. Зростає бюджет розвитку, зростає фінансування програм, скорочується відстань від громади до влади, яка здатна приймати рішення. Я пишаюся, що децентралізація була започаткована ще під час мого приїзду до Чернігівської області у 2014 році, – сказав Петро Порошенко.

Більш світлин тут


Володимир Коваль

Теги: ОДА, візит, Президент, Порошенко, Голова, Мисник

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект