школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Вже зовсім скоро в Чернігові з’явиться сучасний басейн (відео)Вже зовсім скоро в Чернігові з’явиться сучасний басейн (відео)

У Чернігові буквально за рік з’явиться сучасний просторий басейн. Його планує привести до ладу підприємство «Укрсівербуд».У 2014 році будівельна компанія викупила недобудову, яка більше 20 років простояла на вулиці Савчука, і була нікому не потрібна.

До будівельних робіт приступили 2 роки тому. За цей час зроблено вже багато чого, каже заступник генерального директора підприємства Володимир Сахненко.

Володимир Сахненко, перший заступник генерального директора ДП «Укрсівербуд» ЗАТ «ДСК»: «Враховуючи надбудову поверхів, повністю зроблено підсилення фундаментів, підсилення тих конструкцій, які того потребували».

Будівельники планують до кінця року зробити шатрову покрівлю. Виконати всі елементи з гідроізоляції, утеплити фасади і дах. Нині ведуть тендерні процедури на закупівлю обладнання.

Архітектор проекту Микола Костюк розповідає, тут буде 5 доріжок. Та окрім стандартного басейну, за проектом передбачається сучасний оздоровчий комплекс, атракціони, водоспад, гідромасажний блок, донні гейзери, тренажери і багато чого іншого.

Крім самого комплексу, будівельна компанія має наміри організувати мережу велодоріжок навколо Кордівки, провести в них освітлення, відкрити прокат лиж, велосипедів і роликів. Ідею забудовника підтримує міська влада.

Продовжити строки реалізації цього проекту виконком міської ради погодив своїм рішенням іще в лютому цього року. Тож очікуємо, що вже зовсім скоро в нашому місті буде новітній басейн європейського зразка, та ще й зі спеціально влаштованою зоною відпочинку.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Теги: басейн, «Укрсівербуд», будівництво, Володимир Сахненко, «Новий Чернігів»

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект