школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Верші вибори в ОТГ: виборчий процес почався (відео)Верші вибори в ОТГ: виборчий процес почався (відео)

До виборів в об’єднаній територіальній громаді залишилося 1,5 місяці. Центральна виборча комісія призначила перші вибори у 125 ОТГ по Україні на 23 грудня.На Чернігівщині голів та депутатів громад обиратимуть у 5 ОТГ. Також пройдуть і додаткові вибори ще у 2 громадах області. 3 листопада розпочався виборчий процес. Які можуть бути виклики в зв’язку з формування нових громад, про це й не тільки дискутували представники влади політичних сил, громадськості, аналітики та експерти у прес-центрі «Чиста політика».

Реєстр виборців буде робити все, щоб вибори пройшли чесно і без претензій, обіцяє Сергій Браженко. Але має особисте побажання до дільничних виборчих комісій: «Щоб більш чітко і більш якісно підходили до організації процесу і до вибору людей, підбору людей».

Національна поліція Чернігівської області готова забезпечити захист і порядок під час виборчого процесу в ОТГ, запевняє Олег Флюгерт.

Нагадаємо, що вибори 23 грудня вперше пройдуть у Борзнянській міській, Озерянській сільській Варвинського району, Киїнській, Новобілоуській та Хмільницькій сільських територіальних громадах Чернігівського району.

Також відбудуться додаткові вибори у двох ОТГ області, які приєднали до себе сільські ради, Вертіївській Ніжинського району та Любицькій Ріпкинського району.

Політичний аналітик Юрій Паперний прогнозує вибори голів та депутатів громад цього року будуть жорсткими і болісними.

Радник з питань децентралізації Людмила Чабак задоволена тим, що в нашій області активно створюються територіальні громади, і Чернігівщина в числі лідерів по Україні.

В цілому учасники дискусійного клубу прийшли до висновку, що нова хвиля децентралізації на Чернігівщині пройде, але не без проблем.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Теги: вибори, ОТГ, «Новий Чернігів»

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект