школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » На Новгород-Сіверщині Троїцька сільська рада створила службу пожежної охорони (відео)На Новгород-Сіверщині Троїцька сільська рада створила службу пожежної охорони (відео)

Службу пожежної охорони створила Троїцька сільрада, що на Новгород-Сіверщині. Відновили старий пожежний автомобіль. Він без діла простояв понад 15 років. І сьогодні до роботи стала бригада охоронців-пожежних. Це третє село на Новгород-Сіверщині, де є власні пожежні авто.Прийняті від сьогодні на роботу водії-пожежники оглядають ввірене їм авто. ЗІЛові понад 30 років. І вперше за останні 15 він знову на службі у рятувальників Троїцької сільради. Петро Акуленко раніше на ньому працював.

Петро Акуленко, пожежний: «Колгосп розбігся, так вона і все – стояла тут поки не розтягли. Приймаємо поки що, дивимось, які у неї несправності є. Сьогодні перший день. Ну таке підремонтуємо, усунемо, гальма на одному колесі треба підрегулювати, а так наче, працює, їде».

Василь Прачик, Троїцький сільський голова: «Тисяч пішло не на ремонт, а на відновлення автомобіля. Тому що на даному транспортному засобі практично не було нічого. Бочку потрібно було варити, дообладнання, ремонтувати, встановлювати заново».

Сільрада планує витрачати на утримання пожежної охорони в селі близько 15 тис. грн. щомісяця. Зберігатимуть авто в теплому гаражі, щоб вода в цистерні не замерзла. Після огляду вирушають до вуличної колонки заправляти водою цистерну. Вперше після ремонту.

Голова сільради каже, давно хотіли створити пожежну команду. На це в бюджеті сільради не було грошей.

Василь Прачик, Троїцький сільський голова: «Ставилося це питання неодноразово про те, що така машина необхідна, що поки з райцентру машина не тільки що не доїде, але ж були такі пожежонебезпечні моменти, що наші МНС не спроможні були охопити весь район. На даний час, коли наші громади стали більш спроможними в результаті наших інвесторів, які перераховують кошти за оренду земельних ділянок і за оренду земельних паїв, у нас склалася така можливість відремонтувати наш пожежний автомобіль».

Анна Ткаченко – працює у місцевому магазині.

Анна Ткаченко, жителька с. Троїцьке: «Колись горіла тут у нас у селі хата, аби була пожежна, то допомогли б, підтримали, поки наші з міста приїдуть. Ну що, не так? Пічне опалення - про що тут можна казати. І дерев’яні хати. Це ж іскра – і все – ці хати, їм по 100років, вони вже сухі дуже. І люди не молоді. Ви ж бачите. Уже поки дійде, то 10 хат згорить, не дай боже».

Зараз власні пожежні бригади крім Троїцького має ще два села з Новгород-Сіверського району: Грем’яч та Орлівка.

UA: Чернігів

Теги: пожежна охорона, Троїцька сільрада, Василь Прачик, UA: Чернігів

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект