школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » У Чернігові представили першу вистава формату пластичного театру (відео)

KIA

У Чернігові представили першу вистава формату пластичного театру (відео)

Наша ранкова студія, у якій ми зараз перебуваємо, увечері буде переобладнана у сценічний майданчик. О 19:30 тут можна буде побачити перформанс «Погляд страху». Режисер-постановник – Микола Бичук. Театральний проект уже представили глядачам 1 червня, це перша у Чернігові вистава формату пластичного театру. Її фрагменти ви зараз бачите на екранах. Сюжетна лінія вибудувана навколо людських страхів та фобій. Ідеться про страх заподіяти біль іншій людині, вийти на сцену, страх темряви чи фізичного контакту. Театральний проект це частково постановка – у частині сцен актори імпровізуватимуть.Микола Бичук, режисер: «Ми зробили на 60 щоб ще 40 відсотків відбулися під час перегляду та гри моїх акторів для того щоб у них була змога зробити під час показу те. Що вони не зробили на репетиціях. Ми хотіли дати більше спілкування, більше живої енергії».

Ірина Жара, акторка: «Оці 40 відсотків про які казав коля це емоція нас акторів та емоції глядачів, це все те, що ми переживаємо у цій постановці».

«Погляд страху» - це суміш пластичного театру, співу та поетичного читання. Для глядачів також розіграють декілька провокативних сцен. Кожен зможе розтлумачити їх на власний розсуд. Окремий елемент вистави – музичний супровід.

Для того, щоб побачити «Погляд страху» на Суспільному – необхідна була попередня реєстрація, наразі вона припинена. Ми чекаємо на сотню гостей. Якщо ви не встигли подати заявку, ви зможете подивитися все у прямому ефірі на каналі UА:Чернігів у Youtube або на нашій Facebook сторінці. Тож стежте за нашими оновленнями.

UA: Чернігів

Теги: вистава, Микола Бичук, UA: Чернігів

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект