школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » «Ічнянський молочно-консервний комбінат» хоче вийти на китайський ринок (відео)«Ічнянський молочно-консервний комбінат» хоче вийти на китайський ринок (відео)

Абсолютно виправдані сподівання у туристів, бізнесменів, офіційних делегацій. Китай відкрив потужну виставку імпорт-експорт China International Import Expo. До Шанхаю з’їхалося 200 тисяч підприємців, представлені 3,5 тисячі компаній світу. Вирушили туди і українці, спробувати вийти на один із найперспективніших споживчих ринків світу. Дивіться спеціальний репортаж із Шанхая.Китай відкриває свій багатомільярдний ринок світові. З експортно-орієнтованої економіки взяв курс на імпорт і вже за 5 років китайці планують купувати за кордоном товарів та послуг на 10 трильйонів доларів. Свій амбітний план піднебесна вже взялася реалізовувати, тож у діловій столиці Китаю Шанхаю у найбільш виставкових центрів світу відкрилася перша китайська міжнародна виставка імпортних товарів.

Сюди з’їхалися 200 тисяч бізнесменів з усієї піднебесної. А в 25 мільйонному Шанахаї навіть зупинили заводи і оголосили 5-денний вихідний. Тут у гігантському виставковому центрі площею 300 тисяч квадратних метрів, це як 40 футбольних полів, є все – від мікро-кардіостимулятора до літаючого автомобіля, харчі, літаки, інновації.

Представлені тут і понад 200 українських компаній. Справжній ажіотаж викликають ось такі інтерактивні столи для ресторанів.

Дмитро Костик, винахідник: «Ви приходите до ресторану. У вас є меню. Ви вибираєте контент, що вам подобається. І ви бачите, як це буде виглядати».

Ресторани з такими розумними столами працюють вже в 9 країнах світу. Велике зацікавлення є й ось цими інтерактивними рюкзаками. Вони можуть з легкістю змінювати колір, в залежності від настрою. Та головне, практичні і зручні.

Розробники лише готують до запуску виробництво, але вже мають замовлень на 150 тисяч доларів.

Приглядаються на виставці і до українських харчів. Найбільший виробник згущеного молока Ічнянський молочноконсервний комбінат хоче вийти на китайський ринок.

Валентин Запорощук, заступник голови наглядової ради ПрАТ «Ічнянський молоко-консервний комбінат»:
«Китайці збільшують споживання молока взагалі. І тому, чому б це було не українське молоко. Продукція є конкурентоздатною, тому що наше підприємство є сучасним, обладнання, яке стоїть на заводі, дає можливість переробляти якісне молоко і виробляти якісний продукт».

В місяць тут виготовляють 2,5 тисячі тонн згущенки. Продають у 40 країн. Тому впевнені, китайці перед нашим молоком не встоять.

Підкорюють українці азіатський ринок і медичними розробками. Державне підприємство «Імпульс» привезло комплектуючих для протезів ніг. На сучасних верстатах виготовляють понад 30 деталей, серед них і унікальні колінні механізми. Вони легкі, функціональні, якісні і вдвічі дешевші за європейські аналоги.

Креативність, інноваційність та експортний потенціал. Україна має чим дивувати та завойовувати один з найбільших ринків світу, не сумнівається перший віце-прем’єр Степан Кубів. І з успіхом це робить. Товарообіг між нашими країнами почав стрімко рости.

Після сьогоднішньої виставки в Шанхаї в уряді переконані, українських товарів в піднебесній точно побільшає.

Сюжет телеканалу ICTV, Факти ICTV

Теги: Ічнянський молочно-консервний комбінат, згущене молоко, Шанхай, Китай, ICTV, Факти ICTV

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект