школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » КП «Зеленбуд» до кінця року висадить ще 682 дерева (відео)

KIA

КП «Зеленбуд» до кінця року висадить ще 682 дерева (відео)

До кінця року у Чернігові планують висадити 682 дерева. Про це на щотижневій нараді звітував керівник КП «Зеленбуд».Наразі проводять масштабні роботи з озеленення в’їзду до Чернігова зі сторони Києва.

Роман Старіков, керівник КП «Зеленбуд»: «На в’їзді в місто планується висадити 254 дуба болотного. На 10 листопада на вулиці Береговій запланована висадка близько 200 дерев. Це бархат амурський, горіх ведмежий, липа, дуб».

Протягом року в місті видалена 1353 аварійні дерева в парках та скверах, 103 на прибудинкових територіях і 128 дерев, які заважали виконувати капітальні ремонти.

Вже проведені роботи з висадження цибулин квітів, які розквітнуть в наступному році.

Роман Старіков, керівник КП «Зеленбуд»: «На сьогоднішній день в місті вже висаджено цибулин та дворічних рослин квітів, що розквітнуть навесні 2019 року, в кількості 114 тисяч 600 штук».

Проблема вандалізму над квітами в місті актуальна весь період цвітіння клумб. Починаючи з весни міські алеї полисіли на сотні сортових рослин.

Підприємство виконує не лише роботи з озеленення міста. Працівники тримають у чистоті парки та алеї, звільняють їх від снігу. У «Зеленбуді» вже приготувались до зимового періоду. Закупили пісково-сольову суміш. Міський голова наголосив, що проводити розчищення від снігу відремонтованих зелених зон необхідно обережно, аби не пошкодити новий клінкер.

Вже не перший рік на підприємстві шукають способи очищення від опадів, що не завдадуть шкоди новим паркам.

Роман Старіков, керівник КП «Зеленбуд»: «З зими минулого року ми взагалі не використовуємо льодорубів. В черговому режимі виїжджає техніка, яка в першу чергу розчищає доріжки для вільного проходу пішоходів. Коли сніг не втоптаний, то дуже гарно він чиститься, приклад тому минулий рік».

Наступного року «Зеленбуд» облаштовуватиме частину скверу «Казка» в мікрорайоні Шерстянка, деякі ділянки біля будинків по вулиці Рокоссовського, реконструйовану зелену зону по вулиці Незалежності та інші об’єкти міста.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Теги: КП «Зеленбуд», дерева, озеленення, Роман Старіков, «Дитинець»

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект