школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Психологічна адаптація та сприяння бізнесу: в Чернігові навчають АТОвців (відео)

KIA

Психологічна адаптація та сприяння бізнесу: в Чернігові навчають АТОвців (відео)

В Чернігові АТОвцям допомагають соціалізуватися та навіть створити свій власний бізнес.Сучасний бізнес-інкубатор 5 листопада відкрили в Чернігівському національно-технологічному університеті. Викладачі кафедри соціальної роботи за сприяння міжнародного фонду соціальної адаптації відкрили перший в Чернігові норвезько-український центр розвитку бізнес ідей.

На відкриття новоствореного центру для стартапів приїхав Посол Норвегії в Україні Уле Тер’є Хорцестад. Він розповів, що головна мета цього проекту, допомогти адаптуватися до цивільного життя військовослужбовця.

Завдання перед викладачами не з легких, зізнається ректор національного технологічного університету Сергій Шкарлет, адже нововиявлені студенти люди з нелегким минулим, тому першочергово з ними працюють психологи.

Нині ця кімната дає можливість викладачам проводити зустрічі і навчати військовослужбовців та їхні родини в більш комфортних умовах. Тут створюватимуться нові проекти та розроблятимуться бізнес-плани.

Результати вже є. Два успішні бізнес-проекти, які створили вихідці даного бізнес-центру, уже активно працюють в Чернігові. Посол Норвегії наголосив, що така програма сприяння соціалізації військовослужбовців працює вже понад 15 років.

Сюжет: Garmata TV

Теги: АТО, військовослужбовці, бізнес, Норвегія, ЧНТУ, Garmata TV

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект