школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Політичний шантаж заради реалізації власних інтересів (відео)Політичний шантаж заради реалізації власних інтересів (відео)

«Аграрна партія» маніпулює свідомістю людей та зриває сесію. Так сталося під час розгляду порядку денного сесії обласної ради. Представник «Аграрної партії» з голосу намагався внести на розгляд питання передачі лісів громадам. Такий вчинок юристи оцінюють, як порушення регламенту сесії, що легко оскаржується в суді.Депутати погодилися із юристами і попросили час, аби передача лісів «Облагролісу» громадам дійсно була на законних правах і не несла за собою судових тяганин.

Однак, «Аграрна партія» користуючись присутністю на сесії представників громад області, вирішила не упустити можливості отримати собі бали перед майбутніми виборами і вдалася навіть до шантажу.

Юрій Болоховець, депутат обласної партії (Аграрна партія): «Якщо дане рішення не буде винесено на голосування, наша фракції залишає зал засідань».

Однак таке політичне блюзнірство обурило ледь не усіх в сесійній залі.

Адже перед сесією кілька депутатів подавали на розгляд засідання президії проекти рішень, що могли б законно врегулювати питання передачі лісів громадам. Їх можна було б внести в порядок денний для прийняття законного рішення, і тоді б не довелося зривати сесії. Та саме заступник голови обласної ради, він же активний представник фракції «Аграрної партії», Арсен Дідур зняв всі проекти рішень.

А відтак депутати підозрюють «Аграрну партію» у лобіюванні власних інтересів.

Сесію таки перенесли.

Сюжет: Garmata TV

Теги: ліс, сесія облради, громада, Garmata TV

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект