школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Коли Чернігів зможе отримати кредитні кошти на енергоефективні заходи у 18 закладах освіти? (відео)

KIA

Коли Чернігів зможе отримати кредитні кошти на енергоефективні заходи у 18 закладах освіти? (відео)

Коли Чернігів зможе отримати кредитні кошти Європейського інвестиційного банку для термомодернізації будівель бюджетних закладів. Про це йшлося під час зустрічі з представниками ЄІБу та програми розвитку муніципальної інфраструктури України.Роботу над залученням коштів Європейського інвестиційного банку в муніципалітеті розпочали в лютому 2016. Відтоді пройшли 3 етапи відбору проектів серед інших міст України. У травні 2018 отримали позитивне рішення щодо виділення коштів про фінансування. Далі надали до Мінфіну пакет документів та очікують висновків.

Чернігів за останні 3 роки багато зробив в рамках енергореновації. Проте на все необхідне бюджетних коштів не вистачає. Саме для цього треба залучати кредитні, оскільки Україна споживає більше теплоносіїв на квадратний метр, ніж розвинені країни світу. І треба виконати ті ж заходи, що робили ці країни в енергозбереженні, йшлося під час зустрічі.

Проектом заплановано термомодернізацію 18 закладів освіти – це 10 шкіл і 8 дитсадків. З кожним опалювальним сезоном і здорожчанням енергоносіїв з міського бюджету витрачаються все більші кошти на їх утримання. Тож муніципалітету необхідно розуміти терміни надання кредитних коштів і чи будуть вони.

Нині місту потрібно доопрацювати техніко-економічні обґрунтування, оскільки попередні розроблені в 2016. З того часу здорочали матеріали та зарплати будівельників.

Орієнтовно ж отримання коштів очікують в 2020.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Теги: термомодернізація, кредит, «Дитинець»

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект