школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Як на кладовищі: зеленбудівці пригнічили містян дизайном вазонів вздовж Рокоссовського (відео)

KIA

Як на кладовищі: зеленбудівці пригнічили містян дизайном вазонів вздовж Рокоссовського (відео)

Дизайн вазонів з кущами барбарису, які встановлені на розділювальній смузі по вулиці Рокоссовського деяких містян неприємно вразив. Коричневі, прямокутної форми вазони нагадали чернігівцям надгробки.Така сумнівна прикраса тому ще більш коштовна, бо кожен вазон з рослинами приєднаний до зрошувальної системи, додають чернігівці. Вздовж Рокоссовського мають встановити до сотні вазонів, у кожному по сусідству висаджено по 4 кущики барбарису.

На цю ж роздільна смугу планують повернути чаші з квітами. Їх розмістять поміж вазонів. В ансамблі це буде виглядати як жива огорожа. Одна з її функцій – стримувати містян від бажання перебігти дорогу по газону.

Дізнатися, скільки коштує така жива огорожа в «Зеленбуді» нам не вдалося. Головний зеленбудівець Роман Старіков слухавки не брав, а інженери підприємства відмовились записати офіційний коментар через брак часу і комісію. Скоріш за все під комісією працівники КП мали на увазі урочисте зібрання з нагоди 80-річчя «Зеленбуду».

Сюжет: Garmata TV

Теги: Рокоссовська, Зеленбуд, барбарис, Garmata TV

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект