Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Осінній старт з маутенбайку (відео)
УБП


Home net

Осінній старт з маутенбайку (відео)

Змагання з велоспорту маутенбайк пройшли цієї неділі в Ялівщині.Відсутність вітру, яскраве сонечко сприяли тому аби 30 спортсменів з Чернігова та Ніжина успішно долали пагорб за пагорбом. Мірялися своїми навичками із керування двоколісним транспортом юнаки та дівчата 2006, 2008 року народження. Вихованці веловідділення комплексної дитячої юнацько-спортивної школи №1 «Україна» Чернігівської міської ради та ніжинської спортивної школи. Вони тренуються в різних видах велоспорту.

Перша спортивна школа вже відзначила 50 років з моменту свого заснування, 20 з яких тут працює Андрій Кармелюк. Каже, за цей час його вихованці отримали чимало нагород та відзнак. Але крім позитиву тут є і низка проблем, самому молодшому велосипеду 15 років.

Але попри ці труднощі, завдячуючи майстерності тренера, якому вдається підтримувати двоколісні в робочому стані, та наполегливим заняттям, його вихованці не залишаються без призових місць на змаганнях різного рівня.


Інна Василенко, мама двох спортсменів, каже, її сини дуже люблять велоспорт і надзвичайно цінують свого тренера, який на її думку є не тільки гарним фахівцем, але й чудовим психологом, бо її хлопці тренера поважають, а до його думки прислухаються. Але пані Інна стурбована майбутнім велошколи у дитячо-юнацькій спортивній школі №1.

Батьки готові боротися за майбутнє своєї велошколи. Вони вважають, що це чудова нагода відволікти дитину від багатогодинного сидіння за комп’ютером чи планшетом, тому вони заохочують дітей до перемоги.

Чернігів може по праву вважатися велосипедним містом. Батьки та діти задоволені тим, що в місті вперше розбудовується вело інфраструктура. Якісні траси сприяли проведенню першої велосотки. Тому формують плани на майбутнє.

Недільний день з користю для здоров’я провели юні спортсмени з Чернігова та Ніжина. Здолавши маршрут, переможці отримали грамоти, грошові подарунки, ліхтарики для велосипедів, а потім відновлювали свої сили смачною кашею, гарячим чаєм та солодощами.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: маутенбайк, спорт, велоспорт, «Новий Чернігів»

Добавить в:


ЦентрКомплект