школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Благодійний марафон «Фрістайлу» побував і у Чернігові (відео)

KIA

Благодійний марафон «Фрістайлу» побував і у Чернігові (відео)

Засновник групи «Фрістайл» Анатолій Розанов своє перше знайомство з нашим містом розпочав зі студії «Нового Чернігова». Гість брав участь у зйомках програми «Меломан».

Анатолій Володимирович рідко виїжджає із «Фрістайлом» на гастролі, бо є багато роботи в Полтаві, в домашній студії, де народжуються пісні.Цей концерт, в якому разом з «Фрістайлом» виступив музичний колектив «Діти фрістайла», є продовженням благодійного марафону на підтримку Ніни Кірсо. Нині солістка перебуває на лікуванні після перенесеного важкого інсульту.

Цього року «Фрістайл» мав святкувати з глядачами 30 років з часу створення, але музиканти відмовились від ювілейних концертів і влітку розпочали благодійні. До участі у благодійних концертах на підтримку Ніни Кірсо приєдналися українські артисти, зірки естради.

У лютому наступного року чернігівці також зможуть почути цю велику програму. Усі прихильники, небайдужі люди, музиканти групи «Фрістайл» прагнуть лише скорішого повернення Ніни Кірсо на сцену.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Теги: група «Фрістайл», концерт, «Новий Чернігів»

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект