школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Сапери отримали нового обладнання на півмільйона доларів (відео)Сапери отримали нового обладнання на півмільйона доларів (відео)

Чернігівські сапери сіли за парти.

Представники ЗСУ Держспецтрансслужбита ДСНС прослухають тренінг від своїх американських колег. Навчання мають познайомити українських розмінувальників з новим обладнанням, яке подарувало Посольство США.Інженерно-саперного майна подарували на суму півмільйона доларів.

Тренінг читатимуть сержанти з Америки, які свого часу знищували вибухонебезпечні предмети в Іраці та Афганістані, та мають більше 10 років досвіду.

Роберт Пітерс, начальник відділу оборонного співробітництва Посольства США в Україні: «Ми в штатах кажемо, що немає кращих викладачів, ніж наші сержанти, які є основою військової служби в Армії».

Відтепер у розпорядженні чернігівських саперів будуть нові компаси, біноклі, навігатори, підривні засоби, ручні і саперні інструменти, металошукачі.

Андрій Лагутін, начальник 8 навчального центру Держспецтрансслужби:
«20 комплектів будуть використовуватися не лише для навчання, а й для виконання завдань».

Отриманий під час навчання досвід планують при потребі застосовувати на Сході країни.

Також нині постало питання про підготовку водолазів-саперів, яке також планують реалізувати за допомогою американських колег.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Теги: ЗСУ, сапери, нове обладнання, американці, «Дитинець»

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект