школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » В ніч на 5 листопада згоріли 2 фури. В одній було 20 тонн мастила, в іншій деревина (відео)

KIA

В ніч на 5 листопада згоріли 2 фури. В одній було 20 тонн мастила, в іншій деревина (відео)

В ніч на 5 листопада в місті згоріли дві фури і легковик. Сталась подія на приватній стоянці поблизу авторинку. Повідомлення про пожежу надійшло до рятувальників о 23-й годині. Ліквідували загоряння о 1-й годині ночі.Ніна Луценко, речниця ДСНС: «Пожежею було знищено 2 вантажні автомобілі з напівпричепами «DAF» та «Volvo», також легковий автомобіль, на 80 кв.м покрівлі навісу для автомобілів, тентові покриття напівпричепу двох вантажних автомобілів».

Боролися з вогнем 30 пожежників.

Ніна Луценко, речниця ДСНС: «На місці пожежі працювало 8 відділень пожежно-рятувальних підрозділів міста та 30 чоловік особового складу. Наразі причина пожежі встановлюється. Загиблих та травмованих немає».

На щастя, жодна людина не постраждала. В поліції кажуть, в одній із вантажівок знаходилось близько 20 тонн мастил.

Юлія Ковтун, речниця міського відділу поліції: В автомобілі «DAF» було близько 20 тонн мастила, у «Volvo» - дерев’яні бруси. Людей поруч не було, тому жертв немає».

Представник автостоянки, де й сталося загоряння, навідріз відмовився від коментарів.

Наразі ніхто не називає точної причини займання.

Юлія Ковтун, речниця міського відділу поліції:
«За даним фактом поліція відкрила кримінальне провадження за частиною 2 статті 194 Кримінального кодексу України (умисне знищення майна шляхом підпалу)».

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Теги: пожежа, автостоянка, Ніна Луценко, Юлія Ковтун, «Дитинець»

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект