школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » У Чернігові розпочались дводенні змагання зі стрільби з лука (відео)

KIA

У Чернігові розпочались дводенні змагання зі стрільби з лука (відео)

У Чернігові сьогодні розпочались дводенні змагання зі стрільби з лука. Цей чемпіонат області відкритий, тому до нього змогли приєднатись учасники і з інших регіонів – всього 70 спортсменів від наймолодших до ветеранів стрільби.Майстер міжнародного класу зі стрільби з лука Юлія Рєзнікова для 7-річного Івана – і мама, і тренер.

Вони приїхали з Нової Каховки . Всього на дводенних змаганнях зі стрільби з лука в приміщенні 70 спортсменів різного віку - від дітей-початківців до ветеранів. Це відкритий чемпіонат області, тому учасники – з різних регіонів. Перший день – кваліфікація, другий – боротьба за медалі у командному та особистому заліках.

Дмитро Павловський з Житомира разом із товаришем по команді розминаються перед кваліфікаційною стрільбою.

Для нього це перші змагання - лук та стріли до рук взяв півтора роки тому. 16-річна Поліна Жук з Чернігова. За 6 років у цьому спорті стала чемпіонкою України, призеркою кубку Європи та увійшла до національної молодіжної збірної.

Професійний комплект для стрільби з лука, як у Поліни, коштує 3-3,5 тисячі євро. Для початківця, каже тренер Євген Руденчик, можна «вкластися» в 10 тисяч гривень. Особливих вимог до фізичної підготовки для тих, хто хоче займатись стрільбою з лука, нема.

UA: Чернігів

Теги: стрільба з лука, спорт, UA: Чернігів

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект