школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Чернігівці третій тиждень вакцинуються від грипу (відео)Чернігівці третій тиждень вакцинуються від грипу (відео)

Три тижні чернігівці вакцинуються від грипу. У 1-й міській лікарні щодня щеплення роблять десятьом дорослим, у 1-й міській дитячій поліклініці – десятьом-п’ятнадцятьом дітям.Використовують французьку і корейську вакцини. Вони мають захистити від трьох штамів грипу – «Мічиган», «Сінгапур» і «Колорадо". Цьогоріч Всесвітня організація охорони здоров’я прогнозує епідемію грипу в Україні на кінець листопада.

Два тижні тому жителька Чернігова Анастасія Улюшева вперше зробила щеплення від грипу.

Про можливі побічні реакції, каже Анастасія, не думала.

Чернігівець Ігор Полуян не робить щеплення собі та своїм дітям. Пояснює, чому. Дитячий імунолог Любов Ніконець каже, що, зазвичай, організм людини добре реагує на вакцину, ускладнення практично відсутні.

У першій міській лікарні щеплення від грипу почали робити три тижні тому, коли з’явилась вакцина, розповіла сімейний лікар Олена Пирожок.

У першій дитячій поліклініці за три тижні щеплення отримали близько 150 дітей. Ефективність вакцинації - до 95%, захищає вона до року, каже дитячий імунолог Любов Ніконець.

Зробити щеплення можна лише за призначенням лікаря, після огляду, якщо людина здорова і не має протипоказань.

UA: Чернігів

Теги: грип, вакцинація, UA: Чернігів

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект