школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » КП «Деснянське» та «Новозаводське» відзначили 30-річчя. Які проблеми комунальної сфери міста? (відео)КП «Деснянське» та «Новозаводське» відзначили 30-річчя. Які проблеми комунальної сфери міста? (відео)

Яким би було місто, якби на його вулиці не виходили комунальники, скажімо, вже за тиждень. Розкидане сміття, не підметені тротуари, захаращені двори. І з кожним днем після цього ситуація не кращала б.

Комунальні підприємства «Деснянське» та «Новозаводське» відзначили 30-ти річний ювілей.КП «Деснянське» надає послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій для майже 40 тисяч мешканців міста, які проживають у 556 житлових будинках загальною площею квартир 1 мільйон квадратів. І працівники обслуговують 614 тисяч метрів квадратних прибудинкових територій та інше.

КП «Новозаводське» обслуговує 545 будинків, де загалом проживає 34 тисячі чернігівців. Значна частина будівель, яким 50 і більше років. У віддані КП також майже 30 га прибудинкової території. Одна з головних проблем КП низькі зарплати і кадри передпенсійного та пенсійного віку, та багато вакантних місць для роботи.

Ще зовсім недавно через необґрунтовані економічно низькі тарифи працівники та працівниці КП вимушені були працювати короткі дні і недотримувати зарплати.

Попри святковий привід зустрічі в промовах йшлося про буденне: тарифи, субсидії та пошук компромісу між платоспроможністю містян за комунальні послуги і розвитком міста. Завдяки економічній обґрунтованості тарифу у сферах, ЖКГ може розвиватися, підприємства платити достойно зарплати і купувати нову техніку, а не витрачати гроші на постійні ремонти майже півсторічних машин. У випадку з бідним населенням у допомозі стає субсидія, багачі ж не відчують на своєму гаманці навантаження у порівнянні скажімо з витратами на пальне, котре постійно росте в ціні, але автівок на вулиці не меншає.

З іншого боку – розвиток міста. Чистота Чернігова, те, що впадає в око всім, особливо приїжджим. Таку планку треба тримати і надалі. А для цього треба розвивати комунальні підприємства, що наводять лад у місті.

Перш ніж взяти, треба дати. Стара мудрість працює і у випадку надання комунальних послуг. Вони мають бути на найвищому рівні, наголосив міський голова під час зустрічі з колективами обох підприємств ювілярів. Зростати є куди. Зокрема, і у якості. Адже чисто і акуратно має бути не лише в центрі, а в кожному дворі міста.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Теги: комунальники, ювілей, «Дитинець»

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект