школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » На вулиці Чернігова вийшли посилені патрулі. За перший вечір - 35 протоколів про адмінпорушення (відео)

KIA

На вулиці Чернігова вийшли посилені патрулі. За перший вечір - 35 протоколів про адмінпорушення (відео)

35 протоколів про адмінправопорушення, здебільшого про вживання алкоголю в публічних місцях, за один вечір склали поліцейські в Чернігові.З 1 листопада на вулиці вийшли посилені патрулі правоохоронців з метою профілактичної роботи в місті.

Захід розпочали з розводу, інструктажу у сквері Богдана Хмельницького.

Першим на відпрацювання став район Ремзаводу. Тут склали 22 протоколи про зловживання алкоголю у публічних місцях. Зокрема, скверах, дворах багатоповерхівок та на території комунальних закладів.

Крім цього, поліцейські запобігли зникненню дитини. До правоохоронців звернулися батьки 6-річного хлопчика, що гуляв у дворі і вчасно не повернувся додому. Декілька патрульних нарядів обстежили сусідні двори та виявили дитину, яка заблукала в мікрорайоні.

До несення посиленої служби разом з поліцейськими залучені спецпризначенці роти «Чернігів» та бійці місцевого підрозділу Національної гвардії України.

Посилена служба з охорони публічної безпеки розрахована на тиждень. За потреби заходи можуть продовжити.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Теги: посилена охорона, поліція, «Дитинець»

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект