Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » В Академії державної пенітенціарної служби відбулася міжнародна конференція (відео)


В Академії державної пенітенціарної служби відбулася міжнародна конференція (відео)

1 листопада у стінах Академії державної пенітенціарної служби розпочала роботу міжнародна конференція присвячена правам та свободам людини та їх забезпеченню в умовах місць позбавлення волі.В засіданнях конференції взяли участь близько тисячі учасників. Серед них 60 науковців з України та гості з Білорусі. Це представники державних структур, міжнародних організацій, силовики, науковці та судді.

На конференції теоретики і практики обговорювали питання підготовки персоналу для установ кримінально-виконавчої служби та шляхи вдосконалення законодавства.


Нові підходи в роботі впроваджують також і системі пробації. Вона сьогодні виконує багато нових функцій і змінює форму роботи з правопорушниками.

Головна мета перетворень
– забезпечити соціальну адаптацію людини, аби в подальшому вона не вчиняла злочини.

Результатом конференції стали договори про співпрацю між Академією державної пенітенціарної служби та представниками Конституційного суду України, Сумським педагогічним університетом і меморандуми про співпрацю з трьома правозахисними громадськими організаціями.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: конференція, Академія державної пенітенціарної служби, «Дитинець»

Добавить в:


ЦентрКомплект